KRONO Robert Piesik

 

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

ABC uroczystości pod namiotem

 

 

 

ABC Organizacji Uroczystości Pod Namiotem

 

Czyli odpowiadamy na na najczęściej zadawane przez Państwa pytania.

 

 

Gdzie można usytuować namiot?

 

Dobór odpowiedniego miejsca organizacji uroczystości pod namiotem jest niezwykle ważny. Przeważnie o umiejscowieniu namiotu decyduje malownicze położenie np. w terenie leśnym, nad brzegiem jeziora. Częstokroć z powodu bliskości zaplecza restauracyjnego namioty sytuowane są nieopodal Państwa posesji, jednakże nasza firma jest w stanie zapewnić Państwu zaplecze techniczne dla organizacji uroczystości z dala od „cywilizacji". Agregaty prądotwórcze, przenośne kabiny toaletowe oraz firmy cateringowe, z którymi współpracujemy, umożliwiają organizację uroczystości niemal w każdym zakątku Polski. Warunkiem jest odpowiednio równe i stabilne podłoże i droga dojazdowa pozwalająca na przejazd pojazdów dostawczych.

 

W przypadku gdy w namiocie ma zostać rozłożona podłoga, teren musi być w miarę równy.

Niekoniecznie jak pole golfowe, ale nie może to być dzika, pagórkowata łąka.

Prosimy o przesłanie zdjęcia przed oględzinami terenu.

 

 

 

 

Kiedy można zorganizować uroczystość w namiocie?

 

Jesteśmy w stanie zorganizowac uroczystość wiosną, latem, jesienią. Dzięki posiadanym przez nas profesjonalnym urządzeniom jesteśmy możemy zagwarantować optymalną temperaturę w namiocie, poprzez ogrzanie.

 

 

Jaki powinien być dojazd do miejsca ustawienia namiotu?

 

Miejsce powinno posiadać drogę dojazdu pozwalającą na przejazd pojazdów dostawczych.

 

 

Czy liczba gości wpływa na rodzaj lub rozmiar namiotu?

 

Aby zaproponować Państwu namiot o określonej powierzchni (rodzaju) niezbędna jest informacja o liczbie gości. Liczba osób wpływa na powierzchnię namiotu, a ta z kolei decyduje o kosztach wypożyczenia. Aby nie narażać Państwa na ponoszenie niepotrzebnych kosztów staramy się doradzić powierzchnię namiotu nie za dużą, nie za małą a w sam raz.

 

 

Czy kształt stołów wpływa na powierzchnię namiotu?

 

Niezmiernie ważne dla zaproponowania Państwu namiotu o odpowiedniej powierzchni jest informacja o tym, w jaki sposób planują Państwo posadzić gości. Dobór stołów okrągłych czy też ustawienie stołów prostokątnych w najpopularniejszych konfiguracjach w kształtach liter: „U" „I" czy „L" bezpośrednio wpływa na niezbędną powierzchnię namiotów. Stoły okrągłe to rozwiązanie ekskluzywne, wymagające większej powierzchni namiotu aniżeli stoły prostokątne.

 

 

 

Czy w namiocie weselnym przewidziane jest miejsce do tańca?

 

 Do namiotu o wymiarach 8 m x 15 m dostawiany jest w kształ litery "T" mniejszy namiot o wymiarach 5 m x 10 m z podłogą do tańczenia.

 

 

Czy można uatrakcyjnić wygląd namiotu?

 

Namiot 8 m x 15 m można udekorować przy pomocy specjalnej podsufitki, gali dzięki czemu nabiera on bardzo eleganckiego wyglądu. Ponadto dysponujemy pokrowcami na krzesła z kokardami, plamoodpornymi obrusami.

Na stoły proponujemy swieczniki, serwetniki, czy dekoracje z kwiatów.

 

 


 

 Co z toaletami?

 

Zapewnienie gościom sanitariatów jest sprawą bardzo ważną. W zależności od miejsca ustawienia wesela toalety mogą znajdować się w budynku  będącego w pobliżu namiotu weselnego, jeżeli natomiast dostęp do sanitariatów nie jest możliwy nasza firma jest w stanie zapewnić państwu toalety w postaci kabin toaletowych (znanych powszechnie tojtoji). Dopłata za każdą szukę to 200 zł/dobę.

 

 

Jak wygląda sprawa płatności?

 

Przy większych zamówieniach poweżej kilku tysięcy złotych pobierana jest zaliczka w wysokości 20%-50%. Ustalana indywidualnie. Następuje też podpisanie umowy. Całość rozliczamy w dniu rostawienia namiotu lub jeśli miało miejsce grillowanie, po zakończonej usłudze.

Na życzenie wystawiamy Faktury VAT.

 

 

 

Czy pobierana jest opłata za dojazd?

 

Tak, jeśli odległość jest większa niż 20 km. Za każdy km powyżej doliczana jest opłata w kwocie 2,50 zł.

 

Przykładowo jeśli odległość do miejsca rozstawienia namiotu wynosi 100 km,

to różnica to dokładnie 80 km x 2,50 zł = 200 zł.

W wyjątkowych sytuacjach możemy odstąpić od naliczania opłaty.